Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik. Mikor fogja már...

3napja késik. Mikor fogja már a teszt kimutatni, hogy babát várok? Minden tünetem megvan hozzá.10-es érzékenységűvel teszteltem, ha akarom látom a csíkot, ha nem akarom nem látom.

Figyelt kérdés
Hőm 36,9-37között mindig.Csipked a hasam..nem nevezném rendes mensiszerű görcsnek.Krémes fehér sürű a váladékom.
2010. dec. 9. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!! 4 nappal ezelőtt én is így voltam, fotózni se igazán sikerült a csíkot. Azóta erős lett a csík, pedig már a mensi elmaradásához képest plusz 8 napra vagyok...

A tüneteid nagyon bíztatóak, légy egy kis türelemmel még:)

Egyébként érdekes, hogy én is 10 es teszttel teszteltem pár napja és alig látszott a csík, azután egy 25-össel teszteltem ugyanabból a pisiből (már bocsánat) és sokkal egyértelműbben látszott a csík!! Nem tudom miért volt ez így.

2010. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bíztató amit írtál,köszönöm:)És gratulálok a babához:)Szép kis karácsonyi ajándék:)
2010. dec. 9. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nap késésnél alig lehetett látni a 2 csíkot.14 napnál lett erősebb pozitív.
2010. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Neme 8 nap után mutatta ki, a 3.napon még nem.

Később tesztelj, a hcg állítólag 2 naponta emelkedik erőteljesebben.

2010. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jav. nem neme hanem nekem


csak az én +tesztem már 1 éves:D

2010. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kedden kellett volna megjönnie, tenap volt egy nagyon minimális barnázásom, azota semmi! Nem merek újra tesztelni, mert félek negatív lesz, a hétfői az volt! Most megyek tesztet venni, de nem tuom, hgy próbálkozzak vele még ma vagy csak holnap reggel!
2010. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én minden nap tesztelek..mondjuk vaterásak vannak itthon,potom összegért vettem nagyon sokat.Csak "zebrásodni" nem akarnak igazán:((
2010. dec. 9. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:

A vaterás teszttel semmi gond, kinézetre egyszerűbb mint a csicsás boltiak, de semmi gond vele. Nekem DPO 12-nél tökéletesen mutatta a 2 csíkot (reggeli első tesztanyagból)!

Az utolsó együttléthez adj hozzá 10-12 napot, hátha nem félidőben volt a peteérésed, és akkor tesztelj.

16 hetes km

2010. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!