Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esni legkönnyebben és...

Teherbe esni legkönnyebben és gyorsan hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A peteéréskor kell szeretkezni védekezés nélkül.
2010. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát leginkább úgy, hogy nem görcsölsz rá és két naponta együtt vagytok a pároddal!:)
2010. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
:-) Ez nem így működik.
2010. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha lenne erre biztos recept, akkor nem lenne itt ennyi régóta babáró váró, hónapokig, évekig sikertelenül próbálkozó pár. Annyi, hogy jókor kell együtt lenni, tehát amikor peteérésed van. Ez szabályos ciklusnál általában a ciklus közepe tájékán van, ill. kb. 14 nappal azelőtt, hogy a következőnek mensinek jelentkezni kéne. Nah akkor kell együtt lenni, meg 2-3 nappal előtte is, és akkor nagy az aesély, de akkor sem tuti.
2010. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

Hát semmiképpen sem szabad kihagyni a peteérés környéki napokat!

Hogy milyen sűrűn kell együtt lenni, az szerintem változó mindenkinél.

Mi kb. naponta együtt vagyunk védekezés nélkül, de még nem jött a baba...de gondolom biztos nem azért nem jött még, mert naponta együtt vagyunk...talán nem jó helyre talált be, azért nem jön...

2010. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Hidd el ha tudnám a módszerét, elárulnám. Két hetet nem védekeztünk csak és 3 hét mulva pozítiv volt a tesztem.
2010. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mindent bevetünk a kisbabáért! :)
2010. dec. 11. 11:30
 8/32 anonim ***** válasza:

Nálam ez vált be (bár nem terveztük a babót): egy ideig fogamzásgátlót szedtem(3év) és mikor abbahagytam 3-4 hét múlva terhes lettem. Ezt másoktól is hallottam hogy gyógyszer abbahagyása után nagyobb az esély

Ja és mikor összejöttünk a párommal 6 hónapig nem védekeztünk és semmi, gyógyszer után meg egyből

2010. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Teherbe esni csak akkor lehet ha szeretkeztek.Más biztos módszer nincs és ez sem 100%-os,Sőt.

Nekem elhiheted 1,5 éve nem jön a baba :(

2010. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre recept lenne, mindenki alkalmazná... én 20 évet kínlódtam, hogy sikerüljön teherbe esni és kihordani, volt 10 kg papirom, miért nem tudok gyereket csinálni, aztán mikor lemondtam róla, és elfogadtam, hogy nincs, akkor nagyhirtelen terhes lettem egy alkalmi kapcsolatból :D
2010. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!