Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esni legkönnyebben és...

Teherbe esni legkönnyebben és gyorsan hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%
Ha a jóisten úgy gondolja akkor terhes leszel, ha nem akkor tehetsz bármit akkorsem leszel. El kell fogadni.
2010. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

Ne görcsölj rá.. Nekem ez hatott. Hónapokig számoltam a peteérést, szedtem magzatvédőt, előtte meg fogamzásgátlót.

És nem jött a baba. Aztán úgy döntöttem, hogy nem számolgatok, nem figyelek arra, hogy 2naponta legyen szex..

És most 13 hetes terhes vagyok!

2010. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
98%

Most biztos ki fogtok nevetni, de azért leírom. Tavaly még párom sem volt, idén januárba lettünk egy pár életem szerelmével, ennek ellenére a tavalyi év vége felé néhányszor "üzentem a Babunak". :) Elmondtam neki magamban, hogy tudom, hogy Ő dönti el mikor érkezik, és azt is tudom, hogy a legjobbkor fog jönni, de tudnia kell, hogy sok sok szeretettel várom majd. :)

Jött az új év, vele együtt hálisten szerelmem is. Már március tájékán beszélgettünk róla, hogy szeretnénk kisbabát, de én még kis időt kértem...(meg nem tudom mondani, miért) Aztán augusztus volt az első hónap, amikor már nem védekeztünk. Nem lett eredménye. Kicsit csalódott voltam első felindultságomban...de elfogadtam, hogy Ő úgyis pontosan a legjobbkor fog érkezni. Emellett arra gondoltam, hogy átlag 4-6 hónap még teljesen normálisnak számít. Szeptember közepén megfogant a mi Kincsünk. Most 16 hetes vagyok és a világon mindennél jobban várjuk.

Lehet, hogy kicsit elvont a gondolkodásmódom és ezen sokan most mosolyognak. Nekem bejött, ezért gondoltam elmesélem :)

Egy szó mint száz, nagyon nehéz, de nem szabad görcsölni rajta...és hogy a fizikai részénél maradjak, nekünk a két naponta együttlét bejött. :)


Sok sok pindur Életkét kívánok mindenkinek!

2010. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos néha még a legtutibb praktikák sem hoznak eredményt. Ha akar jönni, a leglehetetlenebb szituban is megfogan majd!
2010. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Erre valaki nekem is adhatna valaszt mert pont most erzem hogy megfog jonni pedig mar negy honap probalkozason vagyunk tul es megsem jott ossze es mar nagyon szomoru vagyok miatta ....
2010. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Mi több mint 1 éve nem védekezünk, 5 hónapja rendszeres a mensim és még nem jött a baba. Sűrűn együtt vagyunk, szinte minden nap...

Holnap leszek 27 éves (és kb. holnapra nem várnám a mensimet, de biztos meg is jön, mert vannak jelek) és még nincs gyerekem.

Nem tudom mi lehet a gond...:(((

2010. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
16:23 as , nem lehet konnyu neked sem de biztos hogy idovel neked is jonni fog a pici , persze az ido engem is nagyon zavar mert igaz nekem meg csak negy honap megis mar kivagyok .....
2010. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia mi 3évet vártunk mindent bevettetünk amit csak lehettet :( nyáron anyukám stroket kapott teljes ápolásra szorult , mi 4 honapig semmi szex aztán egyszer ugy összejött az este soha nem gondoltam volna akkor lettem terhes ! Idegeskedtem anyukám haldoklott stb....

8 hetes voltam amikor anyum meghalt , :(((((((

Csak azt kérdezzem magamtol miért pont most :(((( az egyik szemem sir a másik nevet ! Nagyon várjuk a babát , de nagyon fáj anyukám elvesztése :((( Szeretem volna ha megéli , de sajna még az ultrahang képet sem látta aznap halt meg :(

Szerintem és hasonlóan osztom mások véleményét , nem mi döntünk a babákat fentről küldik :)

üdv egy 14 hetes

2010. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Fogadd őszinte részvétem! Vigasztalódást kívánok a gyermekedben!

2010. dec. 26. 18:43
 20/32 anonim ***** válasza:
2 naponta szeretkezni, ennél tutibb és olcsóbb recept nincs :))))))
2012. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!