Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja egy buliban sokat...

Egy hónapja egy buliban sokat ittam és ismerősömmel bekerültünk a szobába. Nem tudom, történt-e valami, azóta nem beszéltünk. A menzeszem megjött, de azt olvastam hogy terhesség ideje alatt lehetséges a menstruáció. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Eközben nem csinálok mást csak eszek és menzesz után is spontán görcsöl a hasam. Néha szédülök is mellé. Lehetséges, hogy csak beképzelem az egészet?
2010. dec. 9. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, és kiderül. Ha pozi, akkor menj orvoshoz mihamarabb, ha negatív, akkor fellélegezhetsz. És legközelebb vigyázz jobban magadra!!
2010. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Vagy a bűntudattól produkálod a terhesség tüneteit, mert eszméletlenre ittad magad, és nem tiszteled a saját tested, érdekel-e egyáltalán, hogy visszaélt bárki a helyzeteddel?
2010. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm. valószínüleg tényleg fogok venni egy tesztet.

persze, hogy érdekel. nagyon szégyenlem magam. ha nem lennék ennyire felelőtlen most nem lennék ebben a helyzetben.

2010. dec. 9. 23:13
 4/4 anonim válasza:
Nemtünsz olyannak aki megbánta vagy nagyon parázik.. Gondolom mindig beb@szol..Elárulok neked valamit, undoritó egy nő,lány ha részeg;) Remélem besz*ptad ribanc
2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!