Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes ha...

Szerintetek lehetek terhes ha védekeztünk és nem szakadt ki az óvszer?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a barátommal védekeztünk,nem szakadt ki. De fáj a hasam,jövöhéten megis kell jönie.De eddig mindig a mellem fájt már egy héttel elötte.Szerintetek

Léci irjatok..


2011. szept. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemm hinném, h terhes vagy. Sokszor előfordul, h annyira félsz, h terhességi jeleket produkálsz. Nekem egy hétig fájdogál a hasam mielőtt megjön. Jól tettétek, h védekeztetek.
2011. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes. Ha terhes lennél nem is fájna a hasad. A melled fájna de azt meg nem vennéd észre mert amúgy is szokott mielőtt megjön.
2011. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ne félj! Nekem régen mindig nagyon érzékenyek voltak a melleim, mielőtt megjött, kb. 1 éve meg már egyáltalán nem. Ne aggódj! 20L
2011. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:
83%

Ha végig használtátok az óvszert, akkor nem lehetsz terhes. Ha csak később, aktus közben kezdtétek használni, akkor előfordulhat, de az esély úgy is kicsi.

Hogy most kicsit mások a tünetek, az attól is lehet, hogy még fiatal vagy, és még változnak a hormonmennyiségek a szervezetedben, bár nem írtad mennyi idős vagy, de úgy érzem, hogy fiatal. De tulajdonképpen idősebben sem mindig egyforma minden ciklus, és gondolom most minden rezdülését figyeled a testednek, mert aggódsz. Ha nem használtátok végig a gumit, akkor tesztelj, mikor meg kellene jönnie, mármint akkor, ha nem jön meg.

2011. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek amugy 17vagyok és végig hasznltuk a gumit és mikor elment a barátom akkor meg kihuzta..
2011. szept. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!