Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint egy hete késik...

Már több mint egy hete késik a mensim. Amióta abbahagytam a gyógyszert (1 hónapja) nem jött meg. A párommal megszakítással voltunk együtt. Lehet babám?

Figyelt kérdés

Úgy két hete nagyon érzékeny volt a mellem, és amelyik nap meg kellett volna jönnie, fehérfolyásom volt.2 negatívot teszteltem, és azóta semmi tünet, csak a fáradtság.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. dec. 10. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
teszzteltél???
2010. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Teszteltem, még aznap de negatív lett... Szerintem ebből doki lesz... :(
2010. dec. 28. 22:12
 13/22 A kérdező kommentje:
neked is ilyesmid van?
2010. dec. 28. 22:14
 14/22 anonim ***** válasza:
szia.Utolso vagyok.Én is most hagytam abba a gyogyszert,elméletileg most lesz pém(tünetek is megvannak).Helyzet azota milyen??Mi lett?
2010. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha valami már történne.. :) De semmi.. Hasszurkálás, no menstruáció, és ugye az előző negatív tesztek.. Egyenlőre ennyi..
2011. jan. 1. 09:46
 16/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy ennyivel kitolodik,mert most hagytad abba a gyogyszert...
2011. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Már tényleg nem tudom .. :) Eddig reménykedtem titkon, hogy lehet hogy babó, aztán most meg hogy ha nem babó, legalább megjöhetne.. Érdekes az élet.. :)
2011. jan. 1. 10:22
 18/22 anonim ***** válasza:
anno én is igy voltam ,minden honapban lödöztem a teszteteket,aztán semmi,és volt hogy 40 napra jött csak meg..
2011. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy nekem ha kimaradt is volna egy hónap, már akkor is a második mensimnek meg kellene jönnie.. de semmi mensizős érzés.. kicsit félek azért, hogy valami más baj van.. :S
2011. jan. 1. 15:39
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor irány minnél hamarabb a doki.Inkább mondja azt hogy te fujtad fel a dolgot,minthogy valami gáz legyen.Ird meg majd mi volt...
2011. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!