Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5hetes terhesség esetén a...

4-5hetes terhesség esetén a melleknek már érzékenyeknek kell lenni? Vagy lehet olyan a terhesség amelleket meg sem érzi a kismama v csak nagyon enyhén?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nekem az első hetekben egyáltalán nem voltak érzékenyek a melleim. Valamikor a 10. hét környékén kezdett el más lenni,egyre érzékenyebb lett és meg is duzzadt.
2010. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Akkor ég nem kizáró ok, ha nem érzem nagyon a melleim és csak időnként érzékenyek.:)
2010. dec. 10. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem kizáró ok. Nekem az első terhességnél érzékeny volt, fájt is, a másodiknál, és harmadiknál pedig semmi!!! Nem is éreztem hogy babás lennék, annyira nem volt tünetem. (persze aztán csináltam tesztet amiből kiderült)
2010. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ibagla válasza:
Minden terhesség és szervezet más és más, nincs két egyforma. Nem kell egymás tüneteihez "ragaszkodni"!
2010. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Tényleg mindenkinél máshogy mutatkozik.

Nekem érzékenyek voltak,de leginkább az esti órákban és alvás közben.

Úgy tudok csak aludni,hogy egy kis párnát rakok a cicimhez,és így oldalt is tudok aludni.

2010. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Juj annyira bízom bene h most végre sikerült.....annyira várjuk már.....és kis karácsonyi csoda lenne komolyan.Idönként émelygek, buszon ülve ahogy elindul ragadnak le a szemeim, melleim idönként olyanok mintha tűket böködnének a bimbóudvaromba.De félek h megint átver a szervezetem.
2010. dec. 10. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor kéne megjönnie a mensidnek?

Különben én nagyon rosszul voltam az autóban a buszon,

a rázkódástól mindig hányingerem volt keverget a gyomrom.

Erősebben 6.héttől a 9.hétig.

2010. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Elméletileg már 5-6 napja késik.
2010. dec. 10. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Késik???Nem csináltál még tesztet?
2010. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:37


Csinálj tesztet!!!!Ha már kimaradt a mensid a teszt már simán kimutatja ha baba van.Ne várj!!!

Drukkkkkk neked!!!!!

2010. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!