Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még 5 hetes sem voltam és...

Ha még 5 hetes sem voltam és úgy ment el a baba, akkor kell várni az újabb próbálkozással? Pozitív tesztem volt, de még dokinál sem voltam, pénteken mentem volna, de tegnap megjött.

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

szia

mindenképp menj el dokihoz, az hogy megjött talán még nem is azt jelenti, hogy elment a baba,ha meg sajnos tényleg így van akkor is jobb ha lát egy orvos.

sok sikert

2009. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Már csak azért is kell, hogy lásson orvos, hogy ha tényleg vetélés volt, kitisztultál-e teljesen.
2009. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Futás az orvoshoz mert honnan tudod hogy elment?

Az én véleményem az hogy még ma menj orvoshoz , és ezt csupa jó indulattal írom neked de ha tényleg elment ilyen korán akkor nem kell védekeznetek egyetlen hónapig sem mert nyugodtam lehetsz terhes a köv hónapban is mert egy volt kolleganőm volt így ahogy te és neki a doki azt mondta hogy nyugodtam próbálkozhattak tovább mert nagyon pici volt még nem okozott olyan elváltozást a szervezetben ami miatt ki kéne hagynotok egy két hónapot de ha rosszul tudom ne hari , csak a tapasztalatomat írtam le

2009. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos, tegnap a kórházban megnéztek és "üres" voltam. Több infót nem kaptam, mert az ultrahangos nagyon bunkó volt. Ma megyek magándokihoz, remélem ő kedvesebb lesz.
2009. jan. 20. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam most pár napja, nálam se találtak babát sajnos :(

Nagyon normális, rendes dokim van, és vizsgálat után mondta,hogy hajrá következő hónap..szóval hogy nem kell várni.

Azzal próbált még nyugtatni,hogy a nők 70-80%-ánál történik ilyen hogy megtermékenyül a petesejt de nem is tudnak róla, mert egy pár napot késik csak a menses, de aztán ugyanúgy megjön, mint máskor.

Csak mivel manapság már nagyon érzékeny tesztek is vannak, ezért sokkal hamarabb kiderül,hogy terhesség van, mint régebben. Nem beszélve arról, ha valaki annyira szeretné, mint pl.én is,hogy pár nap késés után már csinálom is a 10es tesztet.:(

Sok sikert, mielőbbi babásodást neked!

Szia4

2009. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon sajnálom hogy elment a babód de fel a fejjel ahogy ez a kis picike is megfogant úgy megfog foganni a következő is.
2009. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!