Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik a menstruációm....

5. napja késik a menstruációm. Van itthon egy gabriel tesztem. Kimutatná már ha igen?

Figyelt kérdés
A tájékoztató szerint már az első elmaradt napon kimutatja, de az itt olvasott tapasztalatok alapján, van akinek csak 10 napos késéssel mutatta ki. Folyamatosan megakar jönni érzésem van. Nem görcsölök, csak néha szurkál egy picit a hasam, de folyamatosan azt érzem, hogy na most megjött, vérzek, de semmi. Egyéb tünetem nincs.
2010. dec. 11. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5 napos késés esetén szerintem mindenképpen kimutatja. Nekem a 25-ös érzékenységű teszt mindkét terhességemet kimaradás előtt több nappal kimutatta. Nem bírtam kivárni, és igaz, hogy nem erősen, de ott voltak a csíkok.
2010. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Már biztosan ki kell mutatnia.
2010. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én már rég megcsináltam volna:)
2010. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor holnap reggel.
2010. dec. 11. 15:29
 5/17 anonim ***** válasza:
5 napos késést már délután, este, éjjel, :) bármikor kimutat :)
2010. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is kimutatja már most is. :)Lehet, hogy vannak ritka esetek, hogy csak 10 napos késésnél lett pozi, de ez nem általános dolog. 5 napos késésnél már bármely napszakban meg lehet csinálni a tesztet. Én is 3. nap este teszteltem nem is gabriellel, hanem valami 25-ös érzékenységűvel(a nevére nem emlékszem), és vígan 2 csíkos lett. De ha gondolod várd meg a holnap reggelt, én tuti nem bírnám. :)
2010. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ki kell,hogy mutassa!Szorítunk és várunk reggel!!!
2010. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem már a nemvárt napján kimutatta a gabriel teszt.Megírod nekünk az eredményt?Drukkolok neked!
2010. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na? mi lett?
2010. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még semmi, nem teszteltem. Titokban akarom, de nincs rá megfelelő időpont. De megírom az eredményt feltétlenül.
2010. dec. 12. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!