Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan furcsa a kérdésem!?...

Olyan furcsa a kérdésem!? Vaterás-ovulációs teszt, terhességi tesztek.!

Figyelt kérdés

Nos!A problémám nagyon egyszerű!Nem szeretnék regisztrálni a vaterára 8teszveszre) ,DE nagyon szeretnék onnan ovulációs teszt illetve terhességi teszteket!LIPIZZ(lipizzlipizz)/inkább az övé/ vagy agnyegka közvetlen e-mail címe kellene nekem,ha valaki tudja!!SEGÍTSETEK!!!!

Tudom ez butaság,hogy nem akarok regisztrálni...!

Köszönöm előre is!


2010. dec. 11. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igencsak nem volna etikus más elérhetőségét ide, nyíltszínre kiírni... ha nem akarsz regelni, kérj meg egy ismerősödet hogy rendeljen neked, aki regisztrálva van.
2010. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz regelni?
2010. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló:Nem azt szerettem volna,hogy ide,a világ elé tárjuk ki annak a kedves embernek az e-mail címét,hanem természetesen PRIVÁT-ban szeretném továbbra is!És ha jól emlékszem olvastam itt egy kérdésre választ és a válaszoló kirakta az e-mail címét (lipizz),hisz Ő segít mindannyiunknak!Nem gondoltam,hogy ez ekkora "ellentétet" szül,hogy megpróbálom elkerülni az újabb regisztrálást!És,hogy miért nem?Nem nagyon tudok rá válaszolni!Egyszerűen csak nem akarom!
2010. dec. 11. 21:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Kriszti!Te aki rögtön kérdezés nélkül privátban elküldted,Nagyon köszönöm!Hálás vagyok érte!
2010. dec. 11. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem emlékszem, hogy a kérdésedben PRIVÁT kérted volna azt az email címet...
2010. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok!De az,hogy privátban szeretném számomra teljesen egyértelmű volt!

Köszönöm a válaszokat!Megkaptam privátban a címét és fel is vettem vele a kapcsolatot!

2010. dec. 12. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Egész délután próbáltam belépni a fent említett aukciós oldalra, de nem enged be. El szeretném kérni én is a Lipizz nevű eladó elérhetőségét, természetesen a privát címemre. Előre is köszönöm!
2011. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!