Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez a késői pé? Ma...

Lehetséges ez a késői pé? Ma már elvileg meg kellett volna jönnie!? Miért lehet ez? Ránéznétek?

Figyelt kérdés
Valahogy nem értem, mindig 23-24 naposak a ciklusaim, és már a 17.naptól elkezdek barnázni!Most semminek semmi jele. De a ciklus.hu a 20.napra tette a pém, pedig tuti nem akkor volt, mert éreztem, és nagyon durva tüneteim vannak ilyenkor, és most nov.27, és 30.között voltak az ovus rosszul léteim! eZÉRT NEM ÉRTEM EZT MOST. Ha nem jön meg holnap akkor mire gondoljak? Mert ez a ciklus nem épp babásnak tűnik nekem....sajnos............segítenétek? [link]
2010. dec. 11. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez késői pé. Ovu a 21. ciklusnapon, gyönyörűen látszik a hőgörbéből és a méhszáj-megfigyelésekből is. December 22-re ne várd. :-)
2010. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát pedig most volt ovud(20. nap) akármit is éreztél máskor.
2010. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont sajnos nem szeretkeztetek akkor, amikor ovud volt, csak négy nappal előtte. Ez kissé csökkenti a teherbeesés esélyeit.
2010. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos nem sokat találkoztunk a párommal:(. Ezek szerint lemaradtunk erről a hónapról. Eszembe sem jutott volna hogy ilyen későn pém. Mindig 9. napon van hónapok óta. Ez most jól megtréfált akkor engem.
2010. dec. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!