Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt és tegnap pozitív...

Tegnap előtt és tegnap pozitív lett az LH tesztem. Ma este már negatív, de csak ma tudunk együtt lenni a férjemmel. Van még esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a pozitív utáni első negatív napon is van esély a babára. Köszönöm!
2010. dec. 11. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem hogy mindenki itt kérdezgeti hogy így megy úgy meg amúgy akkor lehet még terhes? Nem tudom miért nem lehet mindenékül csinálni a dolgot egyszer úgy is fog sikerülni a baba. Vagy időre stoppoltok és azért kell mindent felhasználni arra hogy tudjátok hogy mikor fog szülni az ember?
2010. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy "hallottad", de sokkal egyszerűbb lett volna elolvasni azt a szerencsétlen használati útmutatót, amit adtak az LH teszthez. Benne van, hogy az első negatív napon van a tüszőrepedés, akkor - azaz ma - van a legtöbb esély a babára. Így most minden GYK olvasó számára egyértelmű, hogy ész nélkül használtad a tesztet. :-(
2010. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók! Van már egy kislányom aki spontán összejött. 3 éve nem jön a kis tesó, holott egyikünknél sincs semmi baj... szerintem ennyi idő után már megengedett hogy esetleg LH tesztet használjak. A másik dolog, hogy külföldön vagyok, valami kínai nyelven volt a használati utasítás, magyar nyelvű nem volt. Így fel mertem tenni ezt a kérdést itt. Mert ez a honlap azt hiszem azért van hogy merjünk kérdezni!!
2010. dec. 11. 22:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mivel a férjem ritkán van itthon olyan a munkája, nincs lehetőségünk kétnaponta együtt lenni... mert itt ezt úgy szokták elintézni, hogy együtt kell lenni minden másnap... de erre nem mindenkinek van lehetősége!
2010. dec. 11. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem két pozitív nap szokott lenni, a baba abban a hónapban sikerült, mikor mindkét pozitív napon és az azt követő első negatív napon is - szóval három egymást követő napon - együtt voltunk. Azt nem tudom, melyik lett a sikeres, de az előtte lévő hónapban csak a pozitív napokon próbáltuk, és akkor nem jött össze.
2010. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!
2010. dec. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!