Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció nélkül nincs...

Menstruáció nélkül nincs peteérés se? így nem eshetek teherbe? Gyógyszer abbahagyása után 42. napra jött meg, azóta most 48 napja semmi. Tesztjeim negatívak. Most nem lesz esélyem se a babára?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 12:25
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem sok esélyed van, hogy egy kósza peteérés pont akkor történjen meg, amikor éppen együtt vagy a pároddal. Menj el dokihoz, vizsgáltasd ki magad. Ne hagyd magad lerázni, hogy légy türelmes, majd megjön. Lehet, hogy megjön, lehet, hogy nem. Szóval doki, és aztán hajrá!

2010. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, már megbeszéltük férjemmel, hogy januárban az első dolgom lesz dokihoz menni .

csak kíváncsi voltam, esetleg tapasztalatok?

2010. dec. 13. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

7 hónapja hagytam abba a gyógyszert. Hőmérőzök, ezért tudom mikor mi volt. Utolsó tabi után 3 napra megjött a megvonásos. Majd több, mint 100 napra rá volt csak peteérésem, amit 11 nappal utána követett a mensi is. Ezután megint egy hosszabb szünet következett( ismét közel 100 nap)és megint volt peteérésem. Ez múlt héten volt, tehát kb. jövő hétre várom a mensimet, mert szerintem sajnos lecsúsztunk az akcióról.....:(

Tehát csak úgy kóbor peteérés valóban nincs, mert minden egyes ovulációt mensi követ, ha nincs megtermékenyülés. Tehát annyi peteérésed van, ahány mensid. Igazából így is teherbe lehet esni, csak kicsit időigényes....

2010. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a szerencsém, hogy peteérés idején 4-5 napig fáj a mellem. Ezért is tudom biztosra, meg a hőm is mutatja.
2010. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sajnos egy kisgyerek mellett én nemtudok hőmérőzni, nincs olyan hogy azonos ideig ágyban tudjak feküdni :(

köszönöm

2010. dec. 13. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer?
2016. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez már nagyon poszt, nemtudom akkor mikor jött meg végül, de 2011.10.06-án született egy kislányom :)
2016. máj. 12. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!