Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Utrogestan-t szedett...

Aki Utrogestan-t szedett menstruáció megjövésére, annak az utolsó gyógyszer bevétele után mennyi idővel jött meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Utrogestan tudtommal épp arra való, hogy ne jöjjön meg a vérzésed, azaz ne vetélj el, ne menjen el a baba. terhesség erősítésére szokták adni, progeszteron tartalmú, így gátolja a méhnyálkahártya leválását. [link]


Nem kevered a Norcolut-tal?

2009. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem keveri.

Az Utro-t szokták adni azoknak, akik pl.nem bírják a Norcolutot.

Addig nem jön meg, míg szeded, de ahogy abbahagyod, a progi szinted drasztikusan leesik, és ez eredményezi azt, hogy megjön.

Van, akinek egy hét, van, akinek másnap, van, akinek 3 nap múlva jön meg. Sok mindentől függ.

Ha az utolsó szem beszedésétől számított két héten belül sem jön, akkor az valami mást jelent. Orvossal konzultálni kell.

Ha viszont te ilyen helyzetben vagy, akkor valamit mondania kellett volna a dokinak. Nem tájékoztatott erre vonatkozólag?

2009. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A kérdés megoldódott:-) ma megjött. Hétfőn reggel vettem be az utolsó 2 szemet! De nagyon rosszul lettem tőle,majdnem elájultam....most várom,h. szedhessem a clostylbegytet....aztán várok egy poz. tesztre!!!! bár már 1 éve:-( De gyógyszert csak most kezdtem el szedni..hátha segít vmit! Köszi még egyszer.

2009. aug. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!