Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak az első terhességi...

Mik voltak az első terhességi tüneteitek és mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hányinger, mell-érzékenység, fáradtság - 5. héten
2010. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori pisilési inger, kb. akkor, amikor pozitív lett a teszt (esedékes mensinap után kb. 5 nappal). És amint megtudtam, egyből palacsintát kellett ennem! :)
2010. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem volt semmi. Két hónapos terhes voltam, amikor megemeltem egy nehezebb fotelt a párommal -természetesen úgy, hogy állapotos mivoltomról nem tudtam -, és kényszerített terhességmegszakításom volt. Nem is lehet többé gyerekem... :] (mielőtt belekötnétek, ez egyfajta "beletörődöm" mosolyt jelez nálam)

26/l

2010. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 13:22-es!

Hogy lehet hogy nem tudtál 2 hónapig arról, hogy terhes vagy? Menstruáltál??

2010. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, menstruáltam, teljesen pontosan. Akkor már nem szedtem a bogyót 3 hónapja. Első két hónapban teszteltem, mindkettő negatív lett (tehát, amikor már volt baba, az is...), és nem is éreztem szükségét annak, hogy tesztelgessek folyamatosan. Őszintén szólva időm sem lett volna rá (esküvő, költözés...), és annyira nem is nagyon álltunk rá a babaprojektre a férjemmel. Ez így jött össze.
2010. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél iszonyat fájt a mellem és nagyon görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni a nem várt mensi napjától már.Hányingerem volt a 6.héttől.

A másodikat észre se vettem 8 hetes koráig...semmi tünetem nem volt!! (még szoptattam így nem is jött meg a mensi)

A harmadiknál pedig a pozitiv teszttől ( az elmaradt mensi után 3 nappal) kezdve nagyon fáradt álmos vagyok, rengeteget bírnék aludni, de más semmi.

2010. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alhasi fajdalom (megjon-erzes), faradekonysag, aluszekonysag, kesobb emelyges.
2010. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!