Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeztek a terhesség...

Mikor jelentkeztek a terhesség első jelei? És mik voltak azok? Észrevehető már az első héten a terhesség?

Figyelt kérdés
Elméletileg most vagyok 6napos terhes ,de tesztet még nem vettem,majd csak holnap!Kinél,hogyan és mikor jelentkeztek a terhesség első jelei(tünetei)
2009. júl. 1. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
én már rég terhes voltam,mire jelentkezett a tünet!csak annyibol tudtam,hogy nem jött meg!
2009. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. júl. 1. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szerencsés alkat vagyok, anno a lányomnál sem voltak különösebb tüneteim. Csak a mensi elmaradásából vettem észre hogy baba lesz, nem voltam rosszul, nem hánytam, nem feszült a cicim stb. A második trim vége felé már kezdtem elnehezülni, de ennyi, se székrekedés se vizesedés... semmi.

Most 7 hetes vagyok a kistesóval, és megint tök jól vagyok, remélem ugyanolyan könnyű lesz, mint az előző pocakosság.

2009. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Kb 4-5 hetes lehettem, akkor kezdődött az undor, étvágytalanság, hányinger.....14.hétig.
2009. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia !Köszönöm a válaszodat!Nekem szurkál mintha megakarna jönni de 14-én (nem)kellene hogy meg jöjjön szoval az még tuti nem lehet!
2009. júl. 1. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem kb 4 hetesen mar a melleim feszultek huzamosabb ideig es ez volt az elso jel amiert a tesztet csinaltam. Aztan jott egy kis plusz etvagy, hangulat valtozas. Semmi hanyinger szerencsere.. Kesobb faradekonysag es pici poci.. Most a 11. heten tartok.
2009. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy irtál !
2009. júl. 1. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!