Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeztek az első...

Mikor jelentkeztek az első terhességi tüneteid?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
4.-5.héttől!
2011. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tűnt fel, hogy nem jött meg. De visszagondolva tüneteim voltak jóval előtte, csak nem gondoltam, hogy terhességre utalnak.
2011. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl a 3. héttől kezdődtek. Kicsi émelygés, haspuffadás, mellfeszülés (igaz ez már a peteéréskor kezdődött, mint mindig). Valahogy éreztem, hogy más minden, igaz lehet azért, mert nagyon belemerültem a témába. Azt hittem beképzelem és próbáltam úgy is kezelni. Aztán kiderült mégsem képzelődtem. :) 9hkm
2011. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem aug 4-én volt meg utoljárra, tuti hogy 18-i aktusból lettem babaás, és 26-án már volt tünetem!Akkora lett megint a cicim, hogy csak na! :) 28-tól fel vagyok puffadva, így én már 29-én teszteltem, pedig csak 1-re nem vártam!De 29-én pozi lett!


De a tünetek attól is függnek, hogy mikor volt pé!Nekem pont 14. napon 28 napos ciklus mellett!


ÉS az első babaánknál uyganez volt!Bár most nme nagyon figyeltem magamra mert épp nyaralni voltunk, akkor vettem komolyan a tüneteket, mikor a lányom közölte velem , hogy BABI BENT! ÉS mutogatta a cicim!Még szopik, gondolom más íze lett a tejnek és a kis fejében összerakta hgy babai akkor a ciciben lehet! :)


Neked vannak tüneteid?Mikor kell megjönnie?

2011. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 4. héttől.. Émelyegtem és majdnem minden nap hánytam (rendszerint este)... Egészen a 13. hétig. Eléggé meggyötört, de a frissen reszelt gyömbér rágcsálása sokszor csodákat tett.
2011. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

A 21.42 válaszolónak!

Szia. Nekem is 4-én volt meg utoljára és peteéréskor mi is nyaraltunk,illetve nászúton voltunk.Nagyon bíztam a sikerben,sőt még gyertyáztam is.31-én kellett volna megjönnie,nem is jött.Ma reggel negatív lett a teszt és kevés barna volt a papíron. Félek,hogy megjön,csak abban bízom,h beágyazódás....

Neked szívből gratulálok!

2011. szept. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Atroposz ***** válasza:
kb. 6 hetes terhesen, megnövekedett mell, puffadás ,hányinger. Érdekes amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok akkor semmi bajom nem volt,mikor megtudtam csak akkor vettem észre hogy a mellem jócskán megnőtt.
2011. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második hét után , én fáradékony lettem, illetve az volt nagyon érdekes, még mielőtt fáradékony lettem, előtte éjjeli bagoly voltam hajnali 2-3 előtt nem nagyon feküdtem le, aztán hirtelen egyik naptól felkeltem mindig fél 6-6-kor.Pedig hajnalba feküdtem le, és ez rendszeres lett.De akkor még nem gondoltam terhességre.
2011. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!