Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használt Multi Maca-t és...

Ki használt Multi Maca-t és Berry-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok aki használta már azt a 2 terméket teherbeess céljáből ill az imerőse használta az kérem íjon nekem! Köszönöm :-)
2009. jan. 21. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

én berryt ittam. rögtön sikerült teherbe esnem, még abban a hónapban, amikor elkezdtem inni. nem tudom, hogy segített-e. lehet, hogy anélkül is ugyanígy sikerült volna.

van v.mi konkrét bajod, ami hátráltatja a teherbeesést?

2009. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia ! Ennek örülök ez jó hír. Én "csak" méregtelenítés céljából szeretném használni mert velem minden rendben van az orvos szerint:-). Sajnos a párommal vannak problémák neki kevés a sperma szám de szerencse a szerencsétlenségben hogy nem vészesen és ami van az jó minőségő mint mozgásban mint mindenben :-). Neki a Multi Macat javasolták annyira jó lenne ha tényleg igazak lennének azok az ódák amit erről a 2szerről halloottam. Azért lenne jó beszélgetni olyan emberekkel akiknek használt:-)

Köszi h írtál

2009. jan. 22. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pcos vagyok és ezt a két terméket ittam először (még a closti előtt) és nekem annyit segített, hogy volt tőle menzim. Sajna baba nem lett még, de egyik barátnőm is ezt szedte, a kövi hónapban már terhes lett. Szedd csak, jót tesz! Remélem hogy összejön a baba!
2009. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy én is bízom benne mert már 2 éve próbálkozunk :-) Én úgy gondoltam h a berryt innám méregtelenítés céljéból és a páromnak javasolták, gondolom a mcat. Vagy szedjem én is?
2009. jan. 22. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, szedheted mind a kettőt. Csak jót tesz! :)

Előző v.

2009. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen biztos jót tesz de utána érdeklőttem az áraknak:-o hűű nem semmi lesz ez ha én is szedem a maca-t. Na de azt mondják hogy a cél érdekében mindent :-)

Évi

2009. jan. 22. 10:50
 7/8 A kérdező kommentje:
szia 1válaszoló. Azt szeretném megkérdezni hogy neked volt gyomorsavad a Berry-től?
2009. jan. 23. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
szia. elő vagyok. nem volt savam. eleinte furcsa volt az íze, de hamar megszoktam.
2009. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!