Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki használta már az Acai...

Aki használta már az Acai Berry Thin-t. Használt? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem mondom meg
2011. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Haha, első >.<

Na de én komoly választ adok :)

Az [link] rajta vannak az infói, és itt most találtam egy kedvezményes akciót: [link] szerintem még ezt is nézd meg: emilyblogja.com

Én még sajnos nem hazsnáltam, de jónak tűnik :)

Remélem azért kicsit tudtam segíteni :)

2011. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj el ne hidd már.

Az a kép ami azon az emilyblogján van, azzal hirdetnek szinte minden fogyasztószert.


Amúgy az acai berry ugyanaz mint az acai berry thin, csak jó pár ezer ft van közöttük.


És NEM FOGYASZT.

2011. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd nem én is beugrottam, de utánanéztem amerikában, ahol már régóta forgalmoban van. Ez egy antioxidáns, ami jóhatással van a szervezetedre, DE diéta nélkül (=fogyókúra) és napi rendszers mozgás nélkül (=sport) nem hatásos sajnos. Én most nézek utána az apendixnek, nagyon sokan ajánlják.

Illetve ha az a gond, hogy édesszájú vagy, akkor a króm fogyasztása sokat segít. Csökkenti cukor iránti vágyat.

2011. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apidex, nem apindex

BOCSI!

2011. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az adipex tényleg jó, 3hónap alatt 13kilót fogytam vele, egyáltalán nem voltam éhes tőle...

de amikor abba hagytam a szedését visszajött, hiába sportoltam stb...

másrészt illegalis, nem véletlenül, amfetamin van benne, ami ugye a szívnek nem túl jó...

én már nem szedem, inkább élek ducbban, minthogy szívinfarktust kapjak az adipextől

2011. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!