Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van PONTOSAN peteérés?...

Mikor van PONTOSAN peteérés? Mindenképp PONT akkor szeretnénk együtt lenni, vagy utána. Hátha kisfiú lesz :-)

Figyelt kérdés
Csinálom az ovu tesztet,csak pontosabban szeretném tudni.Kisfiút próbálunk összehozni.Mondjuk mind1 milyen babánk lenne,csak gondoltam teszek egy próbát.
2010. dec. 16. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozi napon és az utána lévő negán:)
2010. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ismét, használj mindenképpen ovu tesztet mert így fogod tudni!
2010. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor akár 3 napig is lehet + ?És ezek szerint az első - napon szabadul ki a petesejt?
2010. dec. 16. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A peteérés pontos idejét akkor lehet tudni, ha elmész a dokihoz és rákötöd magad az UH gépre.

Ha lehetne tudni pontosan, akkor talán nem küzdenének ennyien a gyermekáldással...

2010. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen kedves vagy....
2010. dec. 16. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egy vagy két napig pozitív az ovu teszt ha minden oké, ha hormongond van akkor több napig is, de ovu tesztnél csak az ugyanolyan erős vagy erősebb csík jelent pozit mint amilyen a kontroll..nekem két napig szokott az lenni, utána halványabb tehát az már nega..az utsó pozi nap után 24-36 órával szabadul ki, de az is lehet, hogy már másnap reggelre tehát pozi utáni reggelre..ezért jó a hőmérőzés is mellé, mert amikor hirtelen pár tizedet esik a reggeli ébredési hő akkor reped meg a tüsződ amibe a pésejt van, és a folyadék ami körbe veszi elkezd csordogálni és a hashártyádra folyik, ez lehűti a belső hőd ezért látod a hőmérőn, hogy csökkent az előző napiakhoz képest,és onnantól kezdve bármikor kiszabadulhat és érdemes akciózni a babáért, lehet aznap de lehet csak másnap szabadul ki. Ha ovu előtt pár nappal vagytok együtt általában azokból lány lesz, mert ők kitartóbbak és ott várják napokig is amíg a petesejt kiszabadul:)) én az első nega napon voltam együtt a férjemmel amiből kisfiúnk született.
2010. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a poz. és az első neg. napon együtt vtunk. 2 kisfiú van a pocakomban:) Elvileg az is lehet,h a 2 napon külön-külön fogantak:)

31 hetes

2010. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!