Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tablettához,...

Esemény utáni tablettához, kell szülői beleegyezés vagy ilyesmi? Vagy egy kiskorúnak is kiadják?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétszer kellett 16 éves voltam, semmit nem kértek. Fogamzásgátlót is kiadják, ezt is. Nincs sehol ráírva sem, hogy nem lehet.
2010. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondjuk jobb lenne, ha nem sűrűn szedegetnéd be az esemény utánit... egyrészt rohadt drága így egy kefélés, másrészt az egész hormonrendszeredet fejreállitja, aztán csodálkozni fogsz, ha olyan szőrös leszel, mint egy teve...

Ha már szexelsz, menj el a nődokihoz és irass fel szervezetbarát fogamzásgátlót, sokkal praktikusabb és nyugalmasabb az élet vele... mondjuk a gumi emellé sem árt, mert nincs az a tabletta, ami 100 í5-os hatásfokú, nem beszélve a gombákról, egyéb fertőzésekről...

2010. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk választás kérdése. nekem az elmúlt hat évben összesen kétszer volt rá szükségem és sokkal inkább az, mint a 2190 szem tabletta, amit eddig megettem volna.
2010. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!