Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megszülnéd a gyereket, ha...

Megszülnéd a gyereket, ha erőszak hatására esnél teherbe, és nem jutnál időben 72 órás tablettához?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 19:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Igen! A gyerek nem tehet semmiről!
2010. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Nehéz kérdés, de azt hiszem igen.
2010. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy elég kényes kérdés!Most azt mondom, hogy igen, mert az a szerencsétlen gyerek nem tehet semmiről, de viszont ha abban a helyzetben lennék, már nem vagyok biztos benne, hogy ugyan ezt mondanám, mert a gyűlölet lehet felülkerekedne bennem és lehet nem szeretném a gyereket, ha megszülném, mert mindig arra a napra emlékeztetne.
2010. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Igen,ez nem kerdes.Am pont ket napja agyaltam ezen.Megszulnem!
2010. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy nem, mert annyira megtörne egy ilyen esemény, hogy képtelen lennék a gyerekre koncentrálni, rossz anya meg nem akarok lenni.
2010. febr. 28. 20:07
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Vessetek meg, de én nem, mert bár a gyerek valóban nem tehet semmiről, mindig az erőszakot juttatná eszembe. De sose kerüljön erre sor.
2010. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem, semmiképpen, engem amúgyis nagyon taszítanak az (főleg nemi) erőszakos cselekmények, pedig sosem történt velem semmi rossz.
2010. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 MARIANN06 ***** válasza:
70%

NEM Biztosan nem.

Még idöben elvetetném.

Ha megszületik szerintem ha majd ránézel mndig az fog az eszedbejutni milyen aljas ez a világ.

Bár ö nem tehet rola,éppen ezért nem tartanám meg mert lehet hogy sokszor a fejhez vágnád késöbb,akár egy veszekedés alkalmával is.

De ha ugyérzed szeretetben és tiszteletben fel tudnd nevelni akkor tartsd meg.Most biztosan sokan nem értenek egyet velem,de gondoljatok csak bele hány gyerek nö fel intézetben,hányatt megölnek a szülök mert nincs pénzük még arra se hogy elvetesék nem hogy a 10ezer forintos fogamzásgátlot kiváltani.Kivánom jo döntést hozzál és késöbb ne a gyerek szenvedje el a te tragédiádat!!!!!

2010. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát lányok... engem már erőszakoltak meg, és hál Istennek nem lettem terhes. Nem tartottam volna meg, bárhogy is nem ő tehet róla, hogy megfogant. Az, hogy folyton arra a napra, emberre emlékeztessen. A mai napig nem vagyok túl rajta, pedig 8 éve történt, felnőttem, 26 éves vagyok és van egy 9 hónapos kisfiam.
2010. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem történt meg hála Istennek, de egy abortusz-ellenes kérdés kapcsán eszembe jutott.
2010. febr. 28. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!