Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tablettához kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tablettához kell szülői beleegyezés? és kb mennyibe kerül? és 15 évesnek is kiadják?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok, 15 évesen nem kívánt terhesség. Szerintem kiadják, de már így is elb*sztad... És amúgy is elég sokba kerül, szóval olcsóbb lett volna ha veszel egy csomag óvszert.

Ön nyert.

2011. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vettem óvszert képzeld, csak kiszakadt
2011. jan. 25. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen kiadják.5-7 ezer forint az ára,és ne habozz vedd be hamar,nehogy túl késő legyen.
2011. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5-6 ezer forint

de:

Az Escapelle tabletta alkalmazása nem javasolt gyermekek számára. Korlátozott számú adat áll rendelkezésre 16 éves életkor alatt.

2011. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kislány,hatalmas adag hormontartalma van nagyon nem fog jót tenni, minek kell szexelni, amúgy nem értem nekünk eddig sose szakadt ki az óvszer,menj nőgyógyászhoz,és sztem hülyeség ennyi idősen szexelni
2011. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ki, de kell hozzá recept.
2011. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vigyazz nagyon ezzel a tablettaval, foleg ha ilyen fiatal vagy, en 24 eves vagyok eloszor vettem be ilyen gyogyszert es teljesen osszekavarta a szervezetem, es raadasul meg nem is hasznalt, teherbe estem, pedig idoben bevettem, a nogyogyaszom szerint annyit hasznal mint a meleg viz, tehat nemsokat de ez a szervezetedtol is fugg.
2011. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en mondjuk nem Magyarorszagon lakom de nallunk kiadjak nem kerdik meg a korod es nem kell szuloi beleegyezes...
2011. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!