Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Negativ...

Holnapra nem várom. Negativ teszt. De lehet hogy tul koán volt? Baba lehet esetleg?

Figyelt kérdés
Ma csináltam tesztet, de negativ lett. Nincsenek menstruácios "érzéseim.Multhonapban volt menzi szerü vérzésem kb. 2 napig.Elötte voltam együtt a párommal védekezés nélkül(rá 3 napra vérezgettem).Mi lehet a helyzet?Tippek?Ötletek?Baba esetleg?Höm. ma reggel 36,8 volt.
2010. dec. 19. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja sexeltetek utoljára, és negatív a teszt, tuti nem vagy terhes! Inkább hormon gondok
2010. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi.3,5 hete volt a "bizonyos" aktus a párommal.Utána volt vérzés szerü "valami".
2010. dec. 19. 18:38
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos ma reggelre megjött a mikulás
2010. dec. 20. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!