Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-án csinálok egy Lily...

23-án csinálok egy Lily tesztet mennyi eséllyel mutat pontos eredményt? 2 napja csináltam 1et az negatív lett, bár nem reggeli vizeletből ha holnap reggeli tesztelés után is negatív lesz akkor megnyugodhatok vagy nem jelent még semmit?

Figyelt kérdés
Ha 1-jén pettingeltem a barátommal (félek hogy került belém előváladék vagy sperma, de másnap megjött a mesnim csak rövidebb volt a szokásosnál és kevesebb is) ,28án kéne megjönni a mensimnek de nem bírok addíg várni semmi előjele nincs és alíg van fehér folyásom is pedig az elötte lévő héten nagyon erős folyásom szokott lenni mindíg!Nem tudom lehet az idegeskedés miatt van de félek hogy terhes vagyok!
2009. jan. 22. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem várd meg a 28 át...s utána tesztelj...
2009. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha elseje óta nem történ semmi "olyan" ami miatt aggódnod kellene, akkor szerintem lődd el azt a tesztet, huszonnappal a vélt fogamzás után már illene neki mutatni valamit. Az eredménytől remélhetőleg megnyugszol, mert az idegeskedés biztos, nem használ a következő mensinek sem.
2009. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi azóta.mesni elötti nap volt ez a dolog másnap délután megjött (kevesebb és rövidebb ideig) de most tényleg semmi jele pedig már csak 6 nap van és általában pontosan szokott megjönni!ilyenkor már rengeteg "tünet" szokott nálam jelentkezni!Akkor holnapi teszt negatív lesz megnyugodhatok???
2009. jan. 22. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
bírd ki 28 áig s akkor megnyugszol sztem
2009. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megnyugodnék. (második vagyok) A terhességi tesztekre az van írva, hogy már az elmaradt vérzés napján kimutatja a terhességet, normál esetben ekkor 14-15 nap telik el a fogamzás óta. Nálad elsejéhez kell számolni ezt a 14-15 napot, tehát 15-16-a. Tényleg fontos lenne megnyugodnod, mert így aggódva a következő vérzés egy napos késése esetén a terhességi tünetek tömkelegét fogod magadon felfedezni. Az álnegatív teszt (a teszt negatív, de terhes vagy) előfordulhat ugyan, de messze nem igaz az, hogy minden második terhesség így kezdődik.
2009. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!