Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú kimaradás után, normáli...

Hosszú kimaradás után, normális ha sokáig tart a mensi és esetleg darabos vagy baj van?

Figyelt kérdés

Tabi letétel után kétszer megvolt aztán három hónapig nem, most egy havi teázás (cickafark)után megjött, de úgy hogy egy hétig csak kicsi véres nyálka, most viszont 6. napja van meg úgy hogy, rendesen vér és nyálka meg vérdarabokkal. Nem vetélés mert teszteim negatívak lettek, és nincsenek fájdalmas görcseim.Ez még normális szerintetek? Azt tudom hogy amíg tabit szedtem addig csak 2-3napos megvonásos vérzés volt, de tabi nélkül nekem mindíg "vízesés" jellegü volt a mensim.

Légyszi mondjatok valamit, hogy aggódjak vagy ez még belefér a normálisba?


2010. dec. 20. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi kimaradás után nálam is volt ilyen a menzesz, valamint az, hogy letetted a tablettát is befolyásolja a dolgot. Azonban ha huzamosabb ideig nem áll be, menj orvoshoz.
2010. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!