Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet hogy ilyen előzmények...

Létezhet hogy ilyen előzményekkel most megtörtént a csoda? És babát várok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nagy problémám van a menzeszemmel.:(Sajnos tavaly szeptembertől nem jön meg(mióta letettem a fogamzásgátlót).Gyógyszerrel sikerül meghozni, de egyébként semmi.Már elkeztük a vizsgálatokat de semmi eredményt nem tudtak mondani.Ezért elmentünk a Budai meddőségibe.Most előről indul minden.:(Norculotot kellene beszednem, h megjöjjön mert hormonvizsgálat az első.DE!!!!Volt egy megérzésem és teszteltem.Ennek az érzésnek az alapja, hogy augusztusban és szeptemberben a clostibegyttel megjött, de októberben már nem, mivel szeptemberben már nem szedtem.Akkor nem voltam terhes sajnos:(Nagy fájdalmakkal november 6án megjött de csak két napig tartott.De elég erős volt a vérzés.Ez 48ik ciklus nap volt.Innentől számítva a 12-13i napon lehetett peteérésem mert most éreztem.Szúrt, feszített.És ma már a 46ik napomon járok újfent és semmi.De időnként émelygek,előfordul h megszédülök, fáradékony vagyok.Nem rendszeresen de időnként a mellem érzem.Szúrkál, feszül.És a derekam és hasam is érzem, s e mellett folyásom van múlt szerda óta. A tesztet a 43ik napomon csináltam délután.És halványan de látható második csík.

[link]


2010. dec. 20. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani csak egy képet tegyél fel mert ez így nagyon távoli és nem látni rajta semmit!!!

Várom!

2010. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt vannak külön a képek.

2010. dec. 20. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőn halványacskán látszik egy második vonal!

Normál esetben erre azt mondanák,hogy ne foglalkozz vele mert igen halvány de a helyzetedben én azt tanácsolom,hogy várj még mindenféle gyógyszerrel max.magne-B6 és 2-3 nap múlva az újabb teszt már biztosabbat mutat és még akkor is időben lesz el kezdeni a norculutot szedni HA KELL!!!

Egyébként vannak csodák!Nem egy ismerősöm van aki több év sikertelenség után pont átjárhatósági vizsgálat előtt tesztelt pozit!!!

Ez a mázli!!!

Pihenj amennyit tudsz és két nap múlva ismét tesztelj!!!

Várom az eredményt és szorítok,hogy erős két csíkos boldog karácsonyotok legyen!!!

Írj!!!

2010. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg ennyi idős terhességet már erősen kellene jelezni a tesztnek, de volt már itt olyan, akinek csak hetek múlva lett pozi a teszt.

Ha volt peteérésed és azóta nem menstruáltál, akkor minden esélyed megvan!

Nekem kb. 3-4 hónapban 1x van peteérésem-mensim a tabi abbahagyása óta. Épp most volt 2 hete és pont lecsúsztunk róla, csak icipici esélye van hogy sikerülhetett, de még nem jött meg és addig van remény. Ez is csoda lenne...

2010. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy :)
2010. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látható a második csík. Szerintem baba keze-lába van a dologban. Csinálj egy-két nap múlva ismét egyet, azon már sokkal erősebbnek kell látszódnia, és akkor irány az orvos. A helyedben,még a héten lezavarnám, Karácsony előtt. Az is lehet, h. életed legszebb karácsonyi ajándékával lep meg a sors :))))

Szorítok!!

2010. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!