Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap, tegnap előtt barnáztam...

Tegnap, tegnap előtt barnáztam, szúrkál a hasam kicsit és kívánom a májkrémet, pedig előtte soha nem ettem. 12-én múlt el a mensim, lehet hogy ez a baba jele?Mi lehet ez? Talán egy baby lehet ez mögött?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
MI VOLT A MENSZID ELSŐ NAPJA? MERT KB. MOST MÉG CSAK A PETEÉRÉSNÉL JÁRHATSZ...
2009. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! 7-én jött meg
2009. jan. 23. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 7-én jött meg. Nekem általában 28 naposak a ciklusaim, így 21-én kellett lennie a peteérésnek, azonban azt hiszem, hogy csak most van, mert az lh-teszt tegnap volt pozitív.

Nem tudom, szeretnél-e babát, de ha igen, lehet, hogy még időben vagy, attól is függ, hány napos (és rendszeres avagy rendszertelen) a ciklusod!

2009. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!