Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben tér el az "átlagos"...

Miben tér el az "átlagos" menstruációtól, a terhesség alatti menstruáció?

Figyelt kérdés

Illetve, ha nincs semmi jele a terhességnek, és a menstruációm is megjön, mik utalhatnak terhességre?

Milyen jelekre kell felfigyelni?


Előre is köszönöm, ha valaki válaszol.


2010. dec. 21. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát saját tapasztalatot tudok neked mondani, amikor nekem megjött,akkor Nem voltam terhes,bármennyire is szerettem volna. Igazából szerintem jelekre nem érdemes figyelgetni,mert becsaphatnak... Nekem volt egy kicsi barnázásom akkor mikor megjött volna, 4 napig tartott, és mint nekem a mensim szokott, első két nap kevés, második két nap több. Aztán elmúlt.

De ha kételkedsz csinálj egy tesztet, ha nem jön meg.

Sok sikert!!

2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2010. dec. 22. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. De azt azért tisztázzuk, hogy a terhesség alatt semmiféle vérzés nem normális, és nem gyakori. Ezen az oldalon lassan természetesnek hat, hogy megjön a menzi és mégis terhes valaki, sajnos ez nagyon ritka, ezt el kell fogadni. Ha + a teszt és pecsételés van, annyi belefér, de ha már vérzés, az nem normális, olyankor orvoshoz kell menni, mert vetélés gyanús a dolog.
2010. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, pont azért mert sok ilyet olvasok ezen az oldalon. Nem várok babát, és még nem is tervezem egy jó pár évig :)

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok!

2010. dec. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!