Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló tablettát...

A fogamzásgátló tablettát abbahagyhatom ha van még egy levél de nem szeretném szedni tovább (babát szeretnénk). Vagy szedjem azt még azért végig?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 12:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Így van ha kell többet is.
2010. dec. 22. 18:59
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én októbertől nem szedem a tabit,és mi nem vártunk semennyit.Azon kívül hogy még nem vagyok terhes nem történt semmi.Én örülök,hogy nem vártam,mert csak időhúzásnak éreztem volna később.Szerintem aki itt írta,hogy nem lett jó vége...nem tudom mire gondolt,de én nem hiszem,hogy ezt a dolgot a gyógyszer abbahagyása utáni nem várás eredményezte.Mindenki más,minden szervezet más.Ettől persze ha te várni akarsz nyugodtan várj,az nem árt.:)
2011. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!