Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangos peteveték átjárhat...

Ultrahangos peteveték átjárhatósági vizsgálatról kérdeznék, akinek volt már ilyen, hogy tényleg fájdalmatlan?

Figyelt kérdés
Azt mondja a dokim nem fáj, sokkal "finomabb" eljárás mint a röntgenes. Én tartok tőle azért nyilván, ezért szeretnék hallani néhány tapasztalatot. Köszönöm!
2009. jan. 24. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz róla. Tény, hogy kevés helyen elérhető. Nem tudom biztosan, de nem vagyok benne egészen biztos, hogy benne van a TB támogatott vizsgálatok között.

2009. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már be vagyok jelentkezve, fizetni kell érte, mert a kontrasztanyagot nem támogatják. Arra vagyok kíváncsi, hogy akiknek már volt ilyen milyen tapasztalataik vannak
2009. jan. 24. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, majd rám is vár egy ilyen vizsgálat, én is tudakozódtam már, azt mondták, akiknek volt már ilyen, hogy görcsölsz utána, mert ugye ez az anyag bekerül. És annak fájt nagyon, akinek nem volt átjárható a petevezetéke, olyan, mint a menstruációs görcsök, csak erősebbek.

Mennyibe fog kerülni Neked? ( ha kérdezhetek ilyet )

2009. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy kérdezhetsz, 35 ezer Forint,a dokim magánrendelésen csinálja. Sajna ezt az ultrahangosat nem támogatja a TB (ki érti ezt?). Én érzékeny vagyok a jódra és a röntgeneset jódos anyaggal csinálják, tehát választásom nem volt.Te mikor mész?
2009. jan. 24. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban jár le a türelmi idő ( méhen kívüli terhességgel műtöttek októberben ), utána csináltatom valamikor.

Ha nem angy gond, megírnád privátban, milyen volt pontosan, ha túl leszel rajta??

Köszi, drukkolok: Anita

2009. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!