Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági után kinek...

Átjárhatósági után kinek sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nekem valsz. meg kell csinálni, de itt nem nagyon olvasok olyat, hogy valaki utána könnyebben lett kismama.
2011. okt. 11. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
De én pont itt olvastam egy sikertörténetet...
2011. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Átjárhatósági után akkor lehet teherbe esni, ha alapvetően a petevezetékkel volt probléma. Csak pusztán a protokoll miatti elvégzése nem fog hozzásegíteni a várandóssághoz, csak azért kell elvégezni, hogy a továbbiakra való tekintettel kizárhassák az elzáródás lehetőségét.

Én nem lettem utána terhes. (de - mint utólag kiderült - nem is azzal volt a probléma)

2011. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem megcsinálták.Igaz kiderült h átjárható voltam! Nem tudom emiatt e de rá 1 hónapra terhes lettem.Azóta 2 éves :)
2011. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:48 vagyok, a 12:49-nek szívből gratulálok, a kérdezőnek pedig nagyon szorítok!!!! ....Sajnos magam is tudom, milyen érzés hosszú évekig várni hiába, de hiszem, hogy hozzánk is úton van egy picurka, csak egy kicsit eltévedt, és ezért később ér ide. :)
2011. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem van már két gyermekem, a harmadikat szeretnénk most 10 év szünet után. Gyanús, hogy az átjárhatósággal van baj, mivel hurkom volt, ami után előfordul az összetapadás. Remélem, az átjárhatósági megoldja a gondot.
2011. okt. 11. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is másfél évig próbálkoztunk sikertelenül, mikor megcsinálták az átjárhatóságit (HSG). Még abban a hónapban terhes lettem. Én is átjárható voltam, de a kontrasztanyag valószínű kisebb összenövéseket, vagy szövetdarabokat kimoshatott az útból. Görcsöltem is utána rendesen, de megérte. Most vagyok 35 hetes kismama. Úgyhogy hajrá kérdező! :)))
2011. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!