Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálatról...

Átjárhatósági vizsgálatról tapasztalat, eredmény, vélemény, bármiféle hozzászólás?

Figyelt kérdés
Nem ultrahangos, hanem altatásos műtéttel csinálják. Főleg vizsgálati eredmények és az utána következő lépések és ezek sikeressége érdekelne. És némi nyugtatás :-)
2010. nov. 10. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok,mert nekem most ez lesz a következő lépés a vizsgálatok soraiból.
2010. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is laparom lesz december elején, hátha ír vki, akinek már volt:-)) nagyon félek tőle
2010. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát csajok, sok szerencsét hozzá!! Én nem mennék erre. De ez totál egyéni félelem!! Mi inkább vártunk egyhónapot, spóroltunk rá, de nem feküdtem kórházban három napot, nem vágtak belém, hanem simán megultrahangoztak, hazamehettem, egy óra alatt végeztünk. Nem fájt annyira, és rövid volt. Szerintem megérte ezt választani. Amúgy csak annyit tudtam meg, hogy nem emiatt nem jön össze a baba, mert csodálatosan átjárhatóak a vezetékeim. Szorítok, hogy ne legyen rossz élményetek! Majd írjatok, hogy mi volt!!
2010. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!