Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen lombik után normáli...

Sikertelen lombik után normális a "barnás vérzés"?

Figyelt kérdés
Lombik babánk nem ágyazódott be. Az orvosom mondta, hogy hagyjam abba a Crinon gél és az Utrogestan használatát. Több mint egy hét elteltével elég fájdalmas görcsök kíséretében nem piros vér távozott, hanem sötétbarna, és egyáltalán nem sok. Nem kellene ilyenkor leválni a nyálkahártyának és rendesen vérezni?
2010. dec. 27. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ezek mellekhatasok, nagyon sajnalom
2010. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Most te tényleg ekkora topa vagy hogy nem az orvosod kérdezed meg hanem itt???????

Itt rendelted a gyereket is?

2010. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 21:16

Anyád.


Az elsőnek köszönöm.

2010. dec. 27. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, nekem is így volt mindkétszer. Igaz, nekem a másodiknál bővebb volt, mert ott elkezdődött a beágyazódás, de nem fejeződött be és sajnos elment a baba.

A másodikkal ne foglalkozz, nem ér annyit.

2010. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már sok beültetésem volt,és nem ágyazódtak be az embriók.Mikor az utrót abbahagytam 2-3 nap múlva jött meg a vérzésem,de kevesebb volt és rövidebb ideig tartott mint egy normál ciklus.Na a következő mensimkor bepótólta a szervezetem a vérzést.Szóval ne aggódj.
2010. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem is az lepett meg, hogy kevés volt a "vérzés", hanem hogy sötétbarna, szinte fekete volt. Betéten nem is látszik, csak ha tampont használok.
2010. dec. 28. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hormonoktól van, amit kaptál.
2010. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez normális! Nekem is így volt. A másodikkal meg ne foglalkozz, biztos rossz napja volt, és itt vezette le. Csak sajnálni tudom az ilyen embert! Szegényke!!!! Neked meg sok sikert!
2010. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia bocs hogy kérdezek de azt szeretném kérdezni meg tölled hogy újra próbálkoztatok és hogyan zajlik ?Mert én is így vagyok és neki kéne vágni a második próbálkozásnak csak attól félek hogy újra kell kezdeni mindent az elejétől sajnos nekem egy embriót bírtak vissza ültetni mert ennyi lett és az se tapadt meg te hogy vagy ezek után?
2011. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor elölről kell kezdeni az egész stimulációt sajnos, hogy legyen petesejted, amit megtermékenyítenek.

Reméljük, legközelebb nagyobb szerencsénk lesz...

2011. jan. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!