Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes lombik terhes vagyok....

4 hetes lombik terhes vagyok. Nagyon rosszul alszom, sűrűn járok éjjelente wc-re és megmagyarázhatatlan idegesség van rajtam, általában éjjel jön rám és nagyon nehezen múlik el. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális reakció ez arra,hogy végre sikerült a terhesség,feszült vagy és ez így mutatkozik meg.a legtöbb újdonsült kismama amellett,hogy nagyon boldog ,aggódik ilyenkor,hogy valyon minden renben lesz-e?Én is így voltam,vagyok ezzel.Hát még te,aki gondolom hosszú utat jártál be a pároddal,mire sikerült a baba a program segítségével.Próbálj meg lazítani,pozitívan gondolkozni,csak arra koncentrálni,hogy minden rendben lesz.A hormonális változások,amik ilyenkor zajlanak a szervezetedben,szintén okozhatnak fezsültséget,ez is természetes.Igyál el lefekvés előtt egy hársfa teát,vagy egy pohár langyos tejet,hátha segít a nyugodt elalvásban!És gratulálok a babához,kívánok nektek boldog babavárást!11 heteske
2008. nov. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia!ne aggódj!én is lombikos vagyok (12. hétben). Nekem is volt olyan időszak,amikor se alvás,sem az evés sem semmi nem ment rendesen.Az "idegbetegség" a tetőfokra hágott. Érdemes szólni a párodnak,hogy legyen türelmes.El fog múlni,de eltart még egy darabig! Kitartás!!
2008. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, végre egy lombikos, akivel beszélni tudok!
2008. nov. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!