Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy sikertelen inszemináció...

Egy sikertelen inszemináció után, kinek hányadik napra az inszemtől számitva jött meg a mensije?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 13. napon de úgy érzem holnap megjön, sajnos teszteltem de negativ, bár sejtettem, hogy túl szép lenne, ha nekem lenne egyszer pozitiv.
2010. dec. 28. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál Duphastont, vagy Utrogestant? Ha azt abbahagyod, kb 3-4 nap múlva kell megjönnie. Én is tök így vagyok vele: el sem tudom képzelni, hogy nekem valaha is pozitív legyen a tesztem. 2 sikertelen inszemen vagyunk túl ,most várjuk a 3. eredményét, de úgy érzem készül megjönni :(
2010. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hidd el tudom mit érzel mi már nagyon ré várjuk a csodát és rengeteget sirtam már a sorozatos sikertelenség miatt.

Amugy CRINONE hüvelygélt kaptam és még van 3 darab. Ezek szerint mig nem fogy el stresszelhetem magam.

2010. dec. 28. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Negatív teszt után abba kellett hagynom a Duphastont, és rá 4 napra megjött. 3 sikertelen inszemen, és két lombikon vagyok túl, és mindig ez volt a forgatókönyv :(. Sok sikert neked a továbbiakban!
2010. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!