Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 8 napja késik! Milyen...

Már 8 napja késik! Milyen tüneteimnek kellenének lenni, ha terhes vagyok? Az 5. napon csináltam egy tesztet, a sajnos negatív lett.

Figyelt kérdés
Nekem naponta többször el kezd fájni a mellem, többször is fel ébredtem, éjjel, hogy furcsán szúr a méhemnél, ill.amúgy is nagyon gyakran el ébredek pár napja, pedíg én aztán tudok aludni, pár nappja egy cukrászdában képtelen voltam 2-ő sütit megenni, mert hányinger jött rám, pedíg igazi édesszájú vagyok.
2009. jan. 25. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tüneteid lehetnek, szerintem csinálj még egy tesztet holnap! :)
2009. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt még el felejtette, hogy nagyon sok fehér folyékony folyásom van,már több napja!
2009. jan. 25. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján ez valóban lehet baba! Holnap reggel tesztelj újra, s bármi is lesz az eredmény, keresd fel a dokidat! Remélem úgy lesz, ahogy te szeretnéd! :)
2009. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha megvan a nyúlós folyás, mindenképp húzzatok bele!

Amúgy is azt írtam volna, mert veszteni nem vesztetek semmit!

2009. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, ezt az utolsót nem is ide akartam! ;(
2009. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!