Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van, hogy a pé-és és a...

Mitől van, hogy a pé-és és a menzi"elött állok 4 nappal", végig megjön érzésem van, és a melleim fájnak?

Figyelt kérdés

4 nap mulva nem várom,és a pé-emtől a mai napig minden nap érzem a mejön érzést a hasamba.Néha szurkált,de mostmár inkább a megjön érzést érzem.

Melleim fájnak.

Tesztem negativ:-(

Felfázva nem vagyok.

Tapasztalt ilyet valaki???Babás lett?Vagy menzi?

Sosem fáj a hasam,csak menzi napján.


2009. jan. 26. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

én is 4 nap múlva nem várom. második babánk lenne, ha lenne :)

nekem is van néha menszesz szerű érzésem, néha szúrkál a mellem és folyamatosan fáj a fejem, és ez volt az 1. terhességemnél is.

mérem a hőmet, ma 36.9. hááátha. tegnap nekem is negatív volt a tesztem, de szerintem korai volt még. én mostmár csak várok és nem idegeskedek.

az előző terhességem 2 hónap alatt sikerült, nem idegeskedtem én semmin. megfogadtam most sem fogok....

neked van folyásod? milyen állagú?

nekem sűrű, nyúlős. na ez vajon mit jelent?

minden jót.

2009. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.Megy a drukk.

Nekem 37.2 minden nap megy feljebb.

És nekem tejfehér krémes a folyásom.

Nekem is korai volt a tesz,csakhát talán kimutatja,azért csináltam:-)

Irj mi lesz veled:-))

2009. jan. 26. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:

az én görbémet láthatod a kérdésemnél "ez a görbe jól alakul?"

neked is megy a drukk és majd te is írj mi lett veled. én lehet mégis tesztelni fogok 30.án.

Sok sikert és várom a végeredményt. Reméljük POZITÍVAT tesztelünk mind a ketten.

(1. válaszoló voltam :) )

2009. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia a görbédet nem látom.

De megnéztem a tesztemet.

Azt mondja meg valaki az hohy van,hohy vettem ONE STEP tesztet,ugye ha viszintesen tartjuk a tesztet akkot mind a 2 ablakba függőlegesen kell a csiknak megjelennie.

Nekem a teszablakba függőleges,és a terhességet mutatónál pedig látok nagyon nagyon halvány vékony csikot,de visszintesen:-)) :-(((


Akkor ilyenkor mi is van???????????????????

2009. jan. 26. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,de nem ilyen,vizsugaras,rózsaszin kupakkal.
2009. jan. 26. 10:41
 7/7 A kérdező kommentje:
és 2 kis ablakos
2009. jan. 26. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!