Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 27. napján volt pém....

Ciklusom 27. napján volt pém. Átlagban 33-34 napra jön meg. Ma vagyok az 53. ciklusnapomon. Már elfelejthetem a babát igaz?

Figyelt kérdés

Ha a 27.ciklusnapon volt pém, akkor a 41.napon kellett volna megjönnie. Ehhez képest már eltelt 12nap. Rá egy hetére teszteltem (dec.24-én) ami negatív lett.

Úgy néz akkor ki, hogy nem volt pém?!


2010. dec. 29. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
hődet méred? nekem is elég rendszertelen, de a múlt hónapban is 36. napra jött meg, igy ahhoz viszonyítok, szal én ma vagyok a ciklus 36. napján és a hőm még mindig fent van 37,2. enyhe görcsök megvannak, meg egy naon kicsi folyás, de szinte semmi:S a mellbimbóim leszakadnak ugy égnek, hozzá nem lehet érni:D ennyi a tapasztalatom:D
2010. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mérem a hőmet! Semmi jó!Nagyon cikk-cakkos ebben a hóban. Nekem semmi tünetem! Fájdogál a méhem. Szúrkál. Hol jobban, hol kevésbé
2010. dec. 29. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem:) belinkelnéd a hődet?:D köszi
2010. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a görbém


Nemrég jöttem rá, hogy a ciklus végén van pém. Nehéz lett volna teherbe esnem. Mindig úgy voltam, hogy menszi előtt már úgysem lehet baba. És itt van. Menszi előtt 5 nappal pé.

2010. dec. 29. 14:10
 5/8 A kérdező kommentje:
a diagramon nem jelöltem, de pg53 páfrányos volt.
2010. dec. 29. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
én ezen sajnos nem látok peteérést:S elkéne menned dokihoz sztem...
2010. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

előző ciklusom


itt szépen látszik.


[link]


Voltam már orvosnál, idén már volt hónapom, hogy kimaradt


Januárban megyek másik dokihoz, remélem csinál valamit a pé-mel. és végre megtörténik velünk is a csoda

2010. dec. 29. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
uhh az utolsón gyönyörűen látszik:) viszont látom h neked is összevissz jön meg, és neked is 36 napra volt meg az előzőben, nekem is:) és ugyanugy mavagyok a 36.on de semmi jele a menszinek! a hőm nekem is fent van!
2010. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!