Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nyúlós, színtelen tojásfehér...

A nyúlós, színtelen tojásfehérjés nyák ovulációt jelent? Ma vagyok, a 14. ciklusnapomon.

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan!
2011. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti következik az ovuláció. De lehet 2-3 nappal is peteérés előtt.
2011. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy ovuláció környékén vagy, de hogy pontosan mikor van, azt nem lehet tudni.

Valószínű egyébként, hogy az utolsó ilyen napon, de azt már csak utólag lehet tudni, hogy melyik volt az utolsó... :o/

2011. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor ma próbálkozunk a kistesóval.:)

A kisfiam előtt, pontosak voltak a ciklusaim, 28 naposak, mindig tudtam, hogy mikor van ovum. De amióta megszültem, össze vissza van a ciklusom, hol 38 napos, hol 32 napos, stb.

Mégegyszer köszi.:)

2011. nov. 13. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!