Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton védekezés nélkül...

Szombaton védekezés nélkül szeretkeztem a barátommal. Nem élvezet belém. De az előváladék. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ma vettem egy tesztet...és azt mutatta h nem vagyok terhes.a menstruációmnak 12. e körül kell megjönnie...
2009. jan. 26. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A menszesz előtt kb 2-3 nappal mutathat vmt a teszt, ha érzékenyebb, de még akkor sem biztos. Ált. az elmaradt menszi után mutatja ki.

Igen, az előváladéktól is lehetsz terhes, úgyh. ezzel csak óvatosan.

Persze ettől még nem biztos, hogy most terhes vagy, hiszen sokan vagyunk olyanok, akik peteéréskor vagyunk együtt a párunkkal és mégsem leszünk babásak!

2009. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2009. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

1. igen, lehetsz terhes

2. a teszt LEGHAMARABB a következő menzesz környékén mutat valamit.


Ha ennyire nem ismered magad, akkor vagy ne szexelj, vagy védekezz, vagy tanulj egy kis biológiát! Tudod egyáltalán, hogy működik a hormonrendszred? Mi az ovuláció? Mikor van termékeny időszakod? Mi a menzesz?


Pontozzatok le ha akartok, de ezektől a kérdésektől egyszerűen felveszek. Nagyon!

2009. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia =)

Ha jól számolom akkor nagyon közel voltatok a peteérés napjához(normális 28-30 napos ciklus esetén)... Körülbelül 2-3 nappal a peteérés előtt is veszélyes lehet az együttlét, azok számára akik nem akarnak babócát. Én a helyedben megvárnám a menstruációt. Ha nem jön meg, akkor 3-4 nap késéssel csinálni kell tesztet. Javaslom, hogy több különbözőt vegyél. Íme néhány: Lilly, Pregnancy Easy, Pregimax Plus. Ezek nem olyan drágák, de nagyon jók...jah és a qupido is. Nem kell a gyógyszertáros nénitől kérni...lehet kapni a Dm-ben és a Rossmanban is őket =)Ha valamelyik is, akár halványan mutat terhességet(két csíkos lesz a teszt) akkor azonnal menj el a dokihoz. Ha nem jeleznek, akkor pár nap múlva újra csináld meg ezt. Ennek ellenére ha semmi és nem jön meg a mensi sem, szerintem akkor is fordulj orvoshoz. Nem mindenkinek mutatják ki rendesen a tesztek a terhességet ilyen hamar, csak jó pár hetesen. A dokinál pedig írass fel tabit, amivel megelőzöl minden hasonló aggodalmat a jövőben =)

Üdv,

kata

2009. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!