Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt? Szerdán esedékes...

Korai volt? Szerdán esedékes a nem várt. Ma teszteltem 25-össel. Negatív. Letörtem. Gondolom megértetek hiszen ti is így vagytok.

Figyelt kérdés
Semmi különöset nem érzek csak a jobb oldalamban vmi szúrka félét.Elkenődtem a negatív teszttől.Tudom,lehet korai volt.
2010. dec. 30. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jövő szerdán? akkor nagyon korai, főleg 25-össel, lehet, még be sem ágyazódott.
2010. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ma csütörtök van. ha tegnap lett volna esedékes akkor lehet hogy a 25-ös nem mutatja még ki ha van babó, inkább a késés 3-4. napján tesztelj 25-össel.

ha meg jövőhét szerda a nemvárt, akkor csak egy jó kis tesztpazarlás és saját magad roncsolása volt, mivel akkor most még be sem ágyazódott nemhogy egy nem a legérzékenyebb teszt kimutassa!

ne szivasd saját magad ha már késik akkor tesztelj és ha lehetőséged van rá akkor inkább 10-es érzékenységűvel!

kívánom Neked is hogy a 2011-es év pozitív tesztet hozzon!

2010. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen szerdán.Én is ebben bízom,hogy korai volt.Csak egyszerűen nem bírtam ki.Ez a várakozás idegtépő!!!Már nagyon nehezen viselem.Annyira szeretnénk már...Tudom mindenki így van itt.Próbálok nem gondolni rá annyit de egyszerűen képtelenség..Még soha nem éreztem ilyet,hogy ennyire nehéz valami.:(
2010. dec. 30. 14:52
 4/17 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm,és igen jövő szerdán.És tudom,hogy paráztatom magam csajok csak olyan nehéz kivárni...

Remélem én is,hogy jól kezdődik az új év.:)

2010. dec. 30. 14:53
 5/17 anonim ***** válasza:
én jövőhét keddre nem várom! Nagyon szorítok mind a kettőnknek!! én hétfőn lövöm el az első tesztet.akkor lesz pé utáni 14 nap.hátha mutat valamit:) Ja,nekem is 25-ös!
2010. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is szorítok Neked és mindenkinek!
2010. dec. 30. 15:03
 7/17 anonim ***** válasza:
25-ös az túl gyenge szerintem még akkorra
2010. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
akkor mikor ajánlanád a 25-ös teszttel?
2010. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát a nemvárt után egy héttel szerintem, nemvárt előtt nem nagyon mutatja ki a 25-ös, csak a 10es szerintem, de úgyis jön pár ellenvélemény, hogy "nekem már kimutatta a nemvárt előtt 3 nappal is", stb. de a nagy átlagnak egy héttel utána mutat biztosat.
2010. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
az nem túl jó,mert minél hamarabb jó lenne tudni,mert már volt 2 vetélésem,és szeretnék minél hamarabb orvoshoz kerülni,amint + lesz a teszt - már ha sikerült.
2010. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!