Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepedés a menstruáció...

A tüszőrepedés a menstruáció elő napja előtti 14. napon van. Ez mindig így van?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom, hogy előre nem lehet kiszámolni, hisz nem mindenkinél esik a menszi első napja utáni 14. napra. De ha visszafele számolom, akkor mindig áll ez a 14 nap. (ha nem, akkor miért?)
2009. jan. 26. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Elgépeltem, bocs: tehát a menstruáció első napja előtt 14 nap ?
2009. jan. 26. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában 14 max 15 nap. Nekem a pé utáni 15. napon szokott megjönni, és az eleje volt hosszabb a ciklusomnak.

Vannak olyan hormonproblémák, amiktől ez eltérhet, de azt jelezni kell a dokinak, és kezelik. Én csak a sárgatest elégtelenségről tudok, de biztos hogy bajból nem csak egy lehet!! Sajnos.

Ha ilyen problémád van, akkor menj el dokihoz, kivizsgálják.

2009. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A tüszőrepedés a mensi első napjától számított 12-14 nap. Nekem 28 napos a ciklusom és a 15. nap szokott általában lenni a peteérésem.
2009. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jan. 27. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!