Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt peteérés, de nem volt...

Ha volt peteérés, de nem volt tüszőrepedés/ovu/, akkor mikor jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
És ha az ovu teszt 3 napig volt pozitív az baj?Miért lehetett olyan sokáig pozitív?
2009. szept. 2. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Honnan tudod, hogy nem volt ovuláció? Voltál ultrahangon vagy vérvételen? Ez biztos?
2009. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, csak azt hogy elmentem hétfőn uh-ra, akkor volt peteérésem, aznap le is esett a hőm, de az ovu teszt halványan de majdnem pozit mutatott, kedden és szerdán pozitív volt erősen, de utána meg nem volt már tesztem:-(így nem tudom hogy megtörtént e vagy sem...tegnap lett volna a 28 napom a nem várt nem jött meg, ma sem érzek semmi olyat, hát nem tudom...mit gondolsz?
2009. szept. 2. 11:15
 3/5 A kérdező kommentje:

múlt hónapom úgy alakult hogy a nem várt napján nem jött meg, 29 napon enyhe barna, 30. napon erősebb + kisebb vér is volt,31. napon totál megjött, bocsi hogy így írtam le, de így érthetőbb.

Nem teszteltem még, nem merek, attól tartok, hogy esetleg délután barnázni fogok és akkor sztem meg is jön..

2009. szept. 2. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy volt-e ovulációd, a teszt nem mutatja, csak a peteéréshez szükséges hormon (LH)emelkedett jelenlétét a szerveztben. Úgyhogy ha volt tüszőrepedésed, azt vagy a vérvizsgálat (emelkedett progeszteron szint), vagy az UH mutatja (látható a tüszőfolyadék a tüsző "kidurranása" után). Amúgy ameddig nem jön meg, van remény:) esetleg legközelebb akkor menj UH-ra, amikor halvány az ovu teszted, vagy már egyáltalán semmit nem mutat. De remélem, erre már nem lesz szükség, mert babóca van a pocakodban:)
2009. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jaj Én meg úgy tudtam hogy ha az ovu teszt pozitív akkor tuti lesz tüszőrepi is:-(szóval akkor nem biztos...

akkor nem tudom, mondjuk 4 tüszőt látott a doki, remélem megrepedtek és nem leszek cisztás:-(

2009. szept. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!