Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet nagyon...

Terhesség alatt lehet nagyon erős székrekedés, bogyós széklet? Már több mint három hete tart.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet,(főleg ah + vasat is szedned kell,nem rendszeres változatos az étrend)de nem egészséges.Engem a 3 nap "bogyózás" is megkínzott,és azonnal hozattam rá/ellene a patikából LAEVOLAC szirupot.2x ittam belőle és segített.meg 2x használtam glicerines kúpot,ami igazándiból az ingert erősítette.

próbálj valamit tenni ellene!

2010. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ennyire durva, de megkönnyebbülést hozott, mikor az Elevitről átálltam a Gravidára, azóta könnyen megy a "nagydolog", és akár napi 2* is :)
2010. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha dokinak mondod valami megoldást kitalál, tuti.

nekem is székrekedésem van, de hogy is mondjam, amikor már kellemetlen, megoldja valahogy a szervezetem (iszonyatos görcsök árán). mázlim van, mert bogyó az nincs. de muszáj lenne a vitaminok mellett rostosat enned, ha már nagyon fáj a hasad igyál tejet, narancslevet, hidd el valami biztos meghozza, ki kell tapasztalni. sok sikert hozzá! :)

2010. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes csak kíváncsi voltam,hogy lehet e tünet.Már amúgy nincs ezzel gondom.
2010. jan. 1. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha csak ez az 1 tünet van,ez nem kizárólagos terhességi tünet!Ettől még bármi lehet
2010. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Mi meg itt segíteni akarunk szegény kismamának, aki nem is az :P
2010. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha félre érthető volt a kérdésem,de azért van benne valami.Igazság szerint nem tartom ki zártnak a terhességet.Vannak gyanús jelek még ezen kívül amit nem értek.csak azért mert tavaly december 23.megvolt a menszim,igaz két hetet késett de normálisan meg volt.gyakran kell pisilnem,kívánós vagyok,menszi előtt még erős szédülésem volt amit nem tudok mire vélni.Ezért voltam kíváncsi.szoptattam de közben szedtem cerezettet ami nagyon gyenge hormon tartalmú és volt,hogy nem egy időben vettem be ami igen fontos szempont.Most mit gondoljak?
2010. jan. 1. 22:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy kilenc hónapos lányom és hát most még nem igazán vágyok tesókára.De jön akkor jöjjön.
2010. jan. 1. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyél rostosabbat és igyál sokat!

Én 7hetes vagyok és napi 3szor megyek wcre pedig szedek vasat,szerintem az étel minőségével is tudod befolyásolni ezeket..

2010. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt az első furcsa tünetem, a székrekedés. Mindig inkább hasmenős voltam, amikor mentünk nászútra egy olyan országba, ahol sokan hasmenést kapnak a kajától, víztől...vittünk egy csomó hasfogót, szenet, pálinkát...DE amikor odaértünk és ettem, nem volt semmi+ másnap, meg harmadnap sem, pedig itthon mindentől szaladtam. A férjem még jót is kuncogott rajtam, hogy tessék, nekem ellenkezőleg működik a szervezetem, mint a többi turistának. Persze, mivel csak hasfogó volt nálunk, szenvedtem egy kicsit, de megoldottam. A második héten már jött a többi tünet. Gyors szőrnövekedés, mellfájdalom már előtte is volt, de azt hittem, hogy meg fog jönni,+ nem bírtam az éttermi szagokat. Mikor hazajöttünk teszt, kiderült, hogy a nászúton már 6-7 hetes voltam (pedig előtte az mondta a doki, hogy nincs baba, de mégis volt).Bocsi, egy kicsit hosszúra sikerült:) 37 hetes kismami
2010. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!