Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szedhetek terhesség allat...

Mit szedhetek terhesség allat székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Pár hetes terhes vagyok egészen pontosan nem tudom mivel 9-ére kaptam időpontot! A terheségem ellőtt sokáig szüztea kapszulát szedtem,habár nem a fogyás hanem a wc-és szempontjából! Viszont február hónapban levetettem a spirált mivel öcsikét szeretnénk a lányoknak! Ez meg is történt már nem is jött meg és a teszteim is pozitivak! De az a problémám hogy eszem az elevitet meg hát amugy is nehezen ment a dolog.Mit Szedhetek ami nem árt a bébynek! Guttalax esetleg?Válaszotokat előre is köszönőm.
2010. márc. 23. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Homeós bogyók közül ezek jók székrekedésre:

Sepia 9ch

Alumina 5ch

Hydrastis 5ch

Collinsonia 5ch

Itt is olvashatsz párat:

[link]

2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagy mennyiségü gyümölcs zöldség.


Nekem múltkor kisebb hasmenésem a kukoricától volt. Krumplipürével ettem és nem rágtam meg igazán csak nyeltem, és másnap simán és gyorsan ment a wc-s. igaz kukorica egészben jött ki.

2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup. Én is ezt ittam, és most a babámnak is ezt adom ha kell.
2010. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy nagy pohár meleg tejet :)

Amúgy a guttalax is jó, de ne vidd túlzásba.

2010. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyel activiat, az segit
2010. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva, szilvalekvár, sok rostos gyümölcs.
2010. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizony, a szilva a legjobb és a legegészségesebb. A drogériákban lehet kapni szilvalevet is, 100 százalékosat, abból egy fél deci reggelente evés előtt csodákra képes :)
2010. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tamarin lekvár! Este étkezés után 1-2 kávéskanállal, reggel lesz eredménye! Nekem működik! Az íze sem olyan szörnyű.

34h kismama

2010. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki segitségét! Hálás vagyok érte és biztosan kiprobálom őket! További szép napot.
2010. márc. 24. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!