Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Tegnap teszt...

5 napja késik. Tegnap teszt negatív. Teszteljek még?

Figyelt kérdés
Szerintem ha 4 napos késésnél nem mutat semmit akkor szerintem már nem is fog. Ezt már ki kellene egy 25-ös tesztnek, nem?
2010. dec. 31. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlenül, elég sokszor előfordul,hogy a teszt nem mutat semmit, lehet, hogy később volt peteérésed és még nem elég a HCG és a teszt sem a legérzékenyebb. Én tesztelnék a helyedben, de csak 10-es teszttel és reggeli első vizeletből,szerintem még van rá esélyed, hogy várandós vagy. :) Van otthon teszted?
2010. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én voltam az aki kérdezte, hogy van-e valakinek tapasztalata a pregimax tesztel kapcsolatban, de még senki sem válaszolt rá. Szerintem nem sokan ismerik, lehet, hogy nem is olyan jó. Csak ilyen van itthon. És ez 25-ös.
2010. dec. 31. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ismerem a Pregimaxot, de érdemli dolgot nem igazán tudok róla mondani, egyszer beparáztam, hogy terhes vagyok, akkor próbáltam ki, kimutatta, hogy negatív. Ha jól emlékszem ez mártogatós teszt, ismételd meg pár nap múlva én még bíznék a helyedben :)
2010. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is három napja késik, de negatív a teszt.

Én x-epilt, és Gabrielt vettem, ezek nem mutatták ki. Ezeket szerintem akkor ne vedd. Bár gabrielre elvileg azt mondják hogy jó.

Terhes tüneted van?

Azért drukkolok neked! én addig reménykedem, még meg nem jön... Hátha :)

2010. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Épp most írta valaki,hogy neki a Gabriel akkor sem mutatta ki amikor UH-n már mocorgott :D

Én a Qupidot ajánlom nektek, soha nem olvastam róla rosszat :)

2010. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Qupidóról még nem hallottam. Az kazettás vagy pisilős. Mennyire hamar mutatja ki?Csak gyógyszertárba lehet venni? Kb mennyi?
2010. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt is írnak róla:


[link]


Lehet kapni gyógyszertárban is, de nem mindegyikben, én például nem is láttam erre felénk sehol.

2010. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

15:10


Csak annyi, hogy iszonyat fáj a mellbimbóm. Olyan, mintha tűvel szurkálnák. De ez mensi előtt is szokott lenni,csak nem ennyire,és mellé még barnázok is. Most is az tűnt fel, hogy nincs barnázás, pedig már előtte szokott lenni egy héttel.

2010. dec. 31. 16:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még reménykedhetsz (amíg nem jön meg)

Én is így voltam mint te, 4 nap késés után negatív lett a teszt, rá 3 napra meg már rendes pozi. Karácsony előtt már láttam a szivecskéét dobogni. :-)

Drukkolok!

2010. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!