Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, teszteljek...

2 napja késik, teszteljek vagy várjak?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28 naposak,ma 30nál járok,27. napon teszteltem,akkor negatív lett.A pocim kicsit görcsöl néha,de ez semmi ahhoz képest ami lenni szokott.Tudom unalmas kérdés ,de szerintetek megéri tesztelnem vagy várjak?
2011. aug. 4. 15:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah, azt elfelejtettem,hogy napok óta szédelgek és hányingerem van...
2011. aug. 4. 15:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy MediLab tesztet a gyógyszertárban, az elég jó - nekem mindkét babómat az mutatta ki, amikor a többi még nem, pedig már ott voltak a drágáim :-) - és tesztelj, szerintem, ha baba van, már mutatni fogja.
2011. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megcsinálhatom most vagy várjak reggelig?Annyira kíváncsi vagyok már :)
2011. aug. 4. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már egy nap késésnél kimutatta a teszt a délutáni vizeletből is.


Tesztelj MOST!!! :))

2011. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony két napos késésnél már simán kimutatta a fiamat. Nem kellett reggeli első vizelet sem, délelőtt csináltam meg, 1 perc alatt ott díszelgett két erős csík. Szerintem a Gravi-HCG (vagy HCG-line, nem tudom milyen néven fut) a legjobb, a Gabriel viszont borzalmas.
2011. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
15:28-as vagyok, nekem pont a Gabriel mutatta ki a nemvárt utáni napon délután. Erős pozi volt!!!
2011. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
15:29-es: akkor szerencséd volt! :) Én két napja próbáltam a Gabrielt, ott kezdődött, hogy kifelejtették belőle a pipettát. A kontrollcsík nem jelent meg sem 5 perc, sem 1 óra múlva (!), akkor kidobtam... másnap kikukáztam, na akkor már rajta volt a kontrollcsík... egyedül. Ami nem baj, mert most erre számítottam :).
2011. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél?
2011. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Leugrottam venni egy tesztet,megcsináltam aztán bőgtem fél órát....negatív....pedig már annyira reménykedtem.... :(
2011. aug. 4. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, feleslegesen biztatni sem akarlak, de még lehet,hogy kevés a hcg-d. Nem mindenkinek termeli úgyanúgy! Ha késik, az jó jel. Feltéve,ha máskor nem szokott!
2011. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!