Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap teszteltem halvány...

Tegnap teszteltem halvány pozit (nemvárt napján) 2teszttel is. Megnyugodhatok, tuti hogy babás vagyok? Félek, hogy valami baj lesz. Nem marad meg pl.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos senki nem tudja neked megmondani, hogy megmarad-e. De ha idegeskedsz, az úgysem segít. Tegyél meg mindent amit tudsz, a többi úgysem rajtad múlik.

Kívánok egészséges terhességet!

2011. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!Nekem a nemvárt mensi előtt 4 nappal a teszt nagyon halványan pozitívat mutatott, csináltam másnap is egy tesztet, az is pozitív lett, vannak más tüneteim is, igaz most léptünk már bele a 7.hétbe, jövőhéten megyek dokihoz! Szerintem megnyugodhatsz, nem lesz semmi baj! :) Jó egészséget nektek, és ne stresszelj! :)
2011. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nemvárt reggelén teszteltél? hanyas teszt volt,milyen fajta? hanyadik nap a pé-től számolva?

Amíg nincs pecsételőd,vagy nem kezdesz el vérezni,addig ne kezdj el aggódni! az soha nem tesz jót! Ha akármelyik is jelentkezik,akkor azonnal orvos! kezdj el szedni terhesvitamint és magnéziumot,vagy vasat és magnéziumot.

Boldog babavárást!!

2011. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a jókívánságokat!!25-ös erősségűvel teszteltem reggeli pisiből..utána csináltam még egyet délután,az kicsit halványabb de azon is ott a 2csík..remélem minden rendben lesz:S
2011. jan. 1. 19:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és Fortuna volt az egyik teszt, a másik Pregimax plusz.(mind2 25ös)utolsó menzim dec 4-én volt,pé-ém 18-án...
2011. jan. 1. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

NEKEM 6-ÁN A TÉLAPÓ HOZTA MEG.

21-ÉN VOLT PÉ-M ÉS KEDDRE NEM VÁROM:)

GRATULÁLOK MÉG EGYSZER ÉS TÉNYLEG NE IZGULJ,CSAK HA TÉNYLEG VALAMI PANASZ LESZ.

NAGYON BOLDOG BABAVÁRÁST ÉS EGÉSZSÉGES KICSIT KÍVÁNOK!!!!

2011. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!