Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két pozitívat teszteltem az...

Két pozitívat teszteltem az egyik halvány de jól látható lett. A másik igen erős. Mégis attól félek hogy nem is vagyok terhes. Van alapja a félelmemnek, vagy megnyugodhatok és várhatom a babát?

Figyelt kérdés

Nem jött meg már másodjára marad ki. Két pozitívat teszteltem melleim feszülnek, nagyon érzékenyek. Két kilót híztam. Nagyon fáradékony vagyok és rengeteget eszem. A hangulatom is szörnyen ingadozó. Pénteken megyek orvoshoz.

De félek hogy azt mondj nem vagyok terhes. Már arra is gondoltam hogy szedtem a gyógyszert de abba hagytam és azért lett pozitív két tesztem meg azért produkálom ezeket a tüneteket a hormon változás miatt. Vagy valóban tényleg terhes lennék? Mennyi az esélye hogy az orvos azt fogja mondani gratulálok kismama?


2009. máj. 13. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A 2 csík az 2 csík, akár milyen halvány, vagy erős is. És a 2 csík az terhességre utal. Hcg hormon csak terhesen termelődik a szervezetedben, úgyhogy nyugi!

Gratulálok! :)))

2009. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Lehet hogy hülyeség volt feltenni ezt a kérdést de sajna alapból nagyon parázós vagyok és úgy szeretném ezt a babát. Nem akarok csalódni.
2009. máj. 13. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Én is igy voltam vele,nehezen akartam elhinni amikor a 2 csikot megláttam(3 évi probálkozás után jött össze természetes uton).A tüneteket esetleg "produkálhatod",de a két csikot nem.Egy 30 hetes kismama
2009. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Nem jött meg már másodjára marad ki. Két pozitívat teszteltem..." Mi itt a kérdés? A napnál is világosabb, hogy babát vársz! Hát már éppen itt az ideje meglátogatnod az orvost, így kb. 8-9 hetesen! Azért gratula! :)
2009. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor szokj hozzá a gondolathoz, mert a 2 + teszt és a tünetek együtt elég biztosan azt mutatják, hogy pocaklakód van! :D Gratulálok!

Írj, hogy mi volt pénteken! :):):)

2009. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti terhes vagy, amikor én terhes lettem a lányommal nekem is halvány volt a terhességi teszt, ezért gyorsan vettem egy másik fajta tesztet, na ezen már erősen látszódott a csík, így megnyugodtam.:) Amúgy 15 hónapos már a kislányom:)
2009. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám.:-)

Nekem is halvány volt, és nem hittem a szememnek. Mondtam magamban egy teszt nem teszt, második sem megvettem a harmadikat is, :D, a párom csak nevetett, (Ő látta rajtam a változást) a harmadiknál szinten u.a. az eredmény! Najó, gondoltam másnap doki, én tuttira megyek! Megerősítette hogy terhes vagyok, azt a boldogságot nem tudom leírni, elsőre sikerült nekünk!

Írjál mit mondott a doki, nagyon szorítok neked!

12 hónapos csajszi anyukája.

2009. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg ott a baba! Nagyon boldog vagyok!
2009. máj. 15. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Nagyon gratulálok!!! :-)

Boldog babavárást kívánok!

2009. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17:13-as vagyok. GRATULÁLOK! :) És boldog babavárást kívánok!
2009. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!